27maj2017

TOP 500

Top500 Innovators - Stanford - jesień 2013

Top 500 Stanford 2013 grupowe

W ramach programu Top 500 Innovators grupa 40.7 odbywała staż na Stanford University w dniach 21.10.2013 – 20.12.2013. Skład naszej grupy stanowili głównie przedstawiciele różnych sektorów nauki (m.in. ICT, chemia, biotechnologia) oraz kilku przedstawicieli z jednostek zajmujących się transferem technologii. Uczestniczyliśmy w wykładach, warsztatach i seminariach dotyczących m.in. przedsiębiorczości, strategii biznesowych, metodologii design thinking i własności intelektualnej (łącznie 240 godzin zajęć). Ponadto uczesnticzyliśmy w wielu ciekawych wizytach studyjnych np. w inkubatorze Plug and Play gdzie obserowowaliśmy spotkanie inwestorów z przedstawicielami startupów, którzy szukają kapitału dla rozwoju swoich firm. Dodatkowo, każdy z uczestników odbył staż zawodowy, albo w jednej z firm znajdujących się w Dolinie Krzemowej albo dołączając do grupy naukowej ze Stanford University. W trakcie 9-tygodniowego pobytu mieliśmy okazję dobrze się zintegrować, głównie dzięki realizacji projektów grupowych.

Blogi uczestników siódmej edycji programu TOP 500 INNOVATORS
Oficjalny blog grupy 40.7
który prowadzi Oleh Demchuk
ZOBACZ BLOG
Blog pracowników AGH odbywających szkolenia i staże w Dolinie Krzemowej ZOBACZ BLOG
blog stanford Strona Facebookowa grupy 40.7
Jesień 2013
ZOBACZ STRONĘ
Pełna lista uczestników siódmej edycji programu TOP 500 INNOVATORS
  1. Marcin Blachnik - Politechnika Śląska
  2. Piotr Bródka - Politechnika Wrocławska
  3. Oleg Demchuk - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
  4. Adam Dobrowolski - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  5. Anna Domaszewska-Szostek - Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN
  6. Karol Fijałkowski - Uniwersytet Warszawski
  7. Jakub Gałka - Akademia Górniczo-Hutnicza
  8. Zbigniew Gołębiewski - Politechnika Wrocławska
  9. Marta Grodzik - SGGW
  10. Tomasz Kajdanowicz - Politechnika Wrocławska
  11. Zbigniew Karaszewski - Instytut Technologii Drewna
  12. Waldemar Kociuba - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
  13. Piotr Kołodziejek - Politechnika Gdańska
  14. Jolanta Koszelew - Politechnika Białostocka
  15. Dominik Kowal - Akademia Górniczo-Hutnicza
  16. Przemysław Kowalczuk - Politechnika Wrocławska
  17. Karolina Kozań - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
  18. Agnieszka Krawczyk - Politechnika Gdańska
  19. Tomasz Kurzynowski - Politechnika Wrocławska
  20. Adam Lewera - Uniwersytet Warszawski
  21. Ewelina Majda - Wojskowa Akademia Techniczna
  22. Katerina Makarova - Warszawski Uniwersytet Medyczny
  23. Piotr Martyniuk - Wojskowa Akademia Techniczna
  24. Aleksandra Mirończuk - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  25. Jarosław Młynczak - Wojskowa Akademia Techniczna
  26. Jacek Nowakowski - Politechnika Łódzka
  27. Adrian Rzadkiewicz - Fundacja Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu
  28. Katarzyna Sawicz-Kryniger - Politechnika Krakowska
  29. Konrad Skup - Centrum Badań Kosmicznych PAN
  30. Dominik Stokłosa - Poznańskie Centrum Superkomputerowo - Sieciowe
  31. Marek Szczutkowski - Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
  32. Szymon Szott - Akademia Górniczo-Hutnicza
  33. Marcin Szumowski - Instytut Biologii Doświadczalnej PAN
  34. Bożena Tyliszczak - Politechnika Krakowska
  35. Karol Wawrzyniak - Narodowe Centrum Badań Jądrowych
  36. Piotr Wołejsza - Akademia Morska w Szczecinie
  37. Borys Wróbel - Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk/Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  38. Filip Zagórski - Politechnika Wrocławska
  39. Anna Zając - Jagiellońskie Centrum Innowacji
  40. Jacek Żak - Politechnika Poznańska