24styczeń2019

TOP 500

Top 500 Innovators Affiliate Brokerage Event

W imieniu Stowarzyszenia Top 500 Innovators, zapraszamy Państwa serdecznie na wydarzenie

„Top 500 Innovators Affiliate Brokerage Event”

dla firm z branż:
  • energetycznej,
  • medycznej,
  • oraz obronności i bezpieczeństwa,
które odbędzie się 24 listopada 2016 r., w hotelu JM przy ulicy Grzybowskiej 45 w Warszawie w godzinach 17:00–19:00.

Organizowane przez nas wydarzenie jest dedykowane firmom, które są nastawione na rozwój i w tym celu poszukują unikatowych technologii. Spotkanie będzie się składało z kilkunastu krótkich prezentacji, które przedstawią rozwiązania technologiczne bazujące na przełomowych badaniach naukowych, wiele z nich jest na etapie zaawansowanych prototypów lub nawet zostało przetestowanych i są gotowe do wdrożenia. Dzięki Top 500 Innovators Affiliate Brokerage Event zaoszczędzą Państwo czas i w jednym miejscu zbudują relacje z wyróżniającymi się naukowcami i przedstawicielami młodych i ambitnych firm technologicznych z całej Polski. Wydarzenie zostao objęte patronatem medialnym miesięcznika RAPORT Wojsko Technika Obronność:

Głównym celem spotkania jest przedstawienie firmom technologii opracowanych przez naukowców oraz nawiązanie relacji z brokerami technologii, którzy współpracują z uczelniami. W czasie wydarzenia przygotowaliśmy dla Państwa:

  • TECH PITCH - prezentacje najnowszych technologii, jakimi zajmują się nasi naukowcy
  • TECH TALKS - spotkania brokerskie z naukowcami, które będą miały miejsce po prezentacjach

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Termin i miejsce:
24 listopada 2016 r. g. 17:00-19:00
Hotel JM, ul. Grzybowska 45, Warszawa

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 22 listopada br., poprzez kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefoniczny: Anna Nikodym-Bilska - 600 585 767 lub Jan Chełkowski - 602 588 452

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Top 500 Innovators, będące platformą zrzeszającą kilkuset wyróżniających się przedstawicieli świata nauki oraz specjalistów w zakresie transferu technologii, Poza kompetencjami technologicznymi członków Stowarzyszenia Top 500 Innovators wyróżnia fakt, że są to doświadczeni liderzy, którzy łączą w sobie znajomość zagadnień biznesowych i badawczo-rozwojowych.

Top 500 Innovators Affiliate Brokerage Event odbędzie się w trakcie V Zlotu Absolwentów Programu Top 500 Innovators, podczas którego będziemy gościć znakomitych speakerów, na których wystąpienia także zapraszamy, jak również na wieczór networkingowy, który rozpocznie się kolacją o godzinie 19:30.

Podczas spotkania pragniemy Państwu zaprezentować możliwości, długofalowej współpracy w obszarze poszukiwania rzetelnych i sprawdzonych partnerów badawczo-rozwojowych oraz łączenia nauki z przemysłem, a w ślad za tym rozwoju innowacyjności i gospodarki opartej na wiedzy.


V Zlot Absolwentów Programu Top 500 Innovators finansowane w ramach umowy 990/P-DUN/2016 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

Kalendarz polecanych wydarzeń - lista