16czerwiec2019

TOP 500

Rusza nasz nowy program szkoleniowo-mentoringowy! Edycja pilotażowa Programu TopMinds

Program TopMinds to nasza nowa inicjatywa, którą organizujemy wspólnie z Polsko-Amerykańską Komisją Fulbrighta. Jest to program szkoleniowo-mentoringowy skierowany do studentów i doktorantów polskich uczelni, którzy kończąc studia planują swoją karierę w nauce, biznesie czy administracji publicznej.

W 2017 roku ruszamy z edycją pilotażową, która potrwa od marca do lipca. W ramach Programu TopMinds nasi mentorzy i eksperci - absolwenci Programu MNiSW Top 500 Innovators oraz Programów Komisji Fulbrighta - będą wspierać uczestników w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki dla realizacji celów i zamierzeń, pomogą w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych a także wskażą sposoby na wzmocnienie poczucia wartości zawodowej i osobistej.

Program oferuje udział w mentoringu indywidualnym, spotkaniach i wykładach z przedstawicielami różnych zawodów oraz szkoleniach z rozwijania kompetencji interpersonalnych. Szczegółowe informacje o Programie TopMinds dostępne są na stronie www.topminds.pl oraz facebooku. Rekrutacja do Programu potrwa do 10 lutego 2017.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego objęło Program TopMinds honorowym patronatem.

Wspierają nas: Ambasada Stanów Zjednoczonych, Stowarzyszenie Alumni, Polskie Stowarzyszenie Stypendystów Fulbrighta, Fundacja Perspektywy, Fundacja Młodej Nauki, Krajowa Reprezentacja Doktorantów, Collegium Wratislaviense oraz Bury & Bury Kancelaria patentowa Sp. z o.o.

Kalendarz polecanych wydarzeń - lista