06listopad2018

TOP 500

Kategoria: Konferencje

Podsumowanie VII Meet-upu Top 500 Innovators

17-18. maja br. odbył się VII Meet-up Stowarzyszenia Top 500 Innovators. Była to wyjątkowa okazja do spotkania brytyjskich specjalistów, którzy założyli i z sukcesem prowadzą startupy. W wydarzeniu uczestniczyła też grupa wiodących polskich specjalistów z zakresu innowacji i transferu technologii.

Czytaj więcej: Podsumowanie VII Meet-upu Top 500 Innovators

Kategoria: Konferencje

Podsumowanie MedTrends 2018

W dniach 23­‐24 maja 2018 w Zabrzu odbyło się IV Europejskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia - MedTrends 2018. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Stowarzyszenia Top 500 Innovators. Zachęcamy do zapoznania się z raportem z wydarzenia.

Czytaj więcej: Podsumowanie MedTrends 2018

Kategoria: Konferencje

Stowarzyszenie Top 500 Innovators wspiera po raz kolejny konferencję biowęglową!

Zapraszamy do udziału w III Konferencji "Biowęgiel w Polsce - nauka, technologia, biznes", która odbędzie się 28 maja 2018 r. w Poznaniu.

Konferencja skierowana jest do pracowników naukowych zajmujących się tematyką biowęgla, biomasy i gospodarki cyrkulacyjnej, producentów biomasy, dostawców technologii do pirolizy biomasy, przedstawicieli kompostowni oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem rynku biomasy w Polsce i na świecie. Wśród prelegentów znajdują się przedstawiciele przemysłu oraz wiodących ośrodków naukowo-badawczych.

Organizatorem konferencji jest Biomass Media Group - wydawca m.in. Magazynu Biomasa, Rynku Biogazu, Rynku Pelletu oraz organizator m.in. Kongresu Biogazu i warsztatów biogazowych, a partnerem merytorycznym Wydział Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej.

Szczegółowy program konferencji oraz informacje dotyczące udziału znajdują się na stronie internetowej.

Kategoria: Konferencje

Zaproszenie na VII Meet-up Stowarzyszenia Top 500 Innovators

VII Meet-up Stowarzyszenia Top 500 Innovators to światowe innowacje, międzynarodowi eksperci, praktyczne warsztaty. Wydarzenie zgromadzi członków Stowarzyszenia oraz wiele osób zainteresowanych współpracą i wymianą doświadczeń.

Interesujesz się nauką i biznesem?

To wydarzenie jest dla Ciebie! 


Więcej informacji oraz rejestracja na: www.top500meetup.pl (do 22 kwietnia koszt biletów niższy o 20%!)

Czytaj więcej: Zaproszenie na VII Meet-up Stowarzyszenia Top 500 Innovators

Kategoria: Konferencje

IV edycja międzynarodowej konferencji MedTrends

Stowarzyszenie Top 500 Innovators, jako patrner wydarzenia, zaprasza na IV edycję międzynarodowej konferencji MedTrends – Europejskiego Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia organizowanej w dniach 23-24.05.2018 w Zabrzu. Tematyka konferencji MedTrends będzie poświęcona aktualnym trendom, problemom i wyzwaniom w nowoczesnej ochronie zdrowia w Polsce i Europie.

Czytaj więcej: IV edycja międzynarodowej konferencji MedTrends

Kalendarz polecanych wydarzeń - lista