06listopad2018

TOP 500

Stowarzyszenie zaprasza na kolejną edycję MedTrends StartUp!

Stowarzyszenie TOP 500 Innovators ma przyjemność zaprosić na kolejną edycję MedTrends StartUp!. Stowarzyszenie już po raz trzeci objęło patronatem to interesujące wydarzenie, które odbędzie się 16 i 17 maja w Zabrzu.

Rozwijasz startup medyczny?
Porozmawiaj z doświadczonymi lekarzami, zweryfikuj i zaprezentuj swój pomysł w czasie MedTrends StartUp!

Już 17 maja odbędzie się trzecia edycja konkursu dla startupów medycznych - TOP TRENDS. W tym roku uczestnicy mogą nie tylko wziąć udział w konkursie. 16 maja będą miały miejsce całodniowe warsztaty dedykowane przedsiębiorcom z zakresu medycyny i lifescience - MedTrends StartUP! To właśnie tutaj, młodzi przedsiębiorcy mają możliwość zaprezentowania swoich pomysłów, zasięgnięcia rady ekspertów oraz zapoczątkowania współpracy z najważniejszymi ośrodkami medycznymi w Polsce.

W tym roku przy organizacji warsztatów i konkursu połączyli swoje siły MedTrends i MEDmeetsTECH. MedTrends, Europejskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia, od lat gromadzi czołowych przedstawicieli środowiska lekarskiego. Konferencja stanowi już stały punkt na mapie wydarzeń dedykowanych nowoczesnej medycynie w Polsce. MEDmeetsTECH prowadzi serię konferencji o innowacyjnej medycynie i stanowi platformę wymiany wiedzy i kontaktów między środowiskiem medycznym, startupowym oraz technologicznym.

16 maja w siedzibie KardioMed Silesia w Zabrzu odbędą się warsztaty skierowane do przedsiębiorców medycznych i twórców startupów w tym obszarze. W programie przewidziane są 3 sesje warsztatowo-wykładowe - m.in. jak pitchować, jak rozmawiać z inwestorem, jak wypracować model biznesowy. Będzie można zaczerpnąć wiedzę od doświadczonych inwestorów, prawników, a także startupowców.

Więcej informacji dostępnych na stronie https://www.medtrends.pl w zakładce startup oraz na fanpage na fb: https://www.facebook.com/ForumMedTrends/. Pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. /

Kalendarz polecanych wydarzeń - lista