06listopad2018

TOP 500

Spotkanie Absolwentów Programu Top 500 Innovators, 18-19 maja 2017, Warszawa

W dniach 18 - 19 maja 2017, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, odbyło się Spotkanie Absolwentów Programu Top 500 Innovators. Pierwsza część spotkania poświęcona była zakończonemu niedawno Design Thinking Week 2017. Oprócz podsumowania i prezentacji najlepszych pomysłów wypracowanych w każdym z miast w ramach DT Week 2017, odbył się także panel dyskusyjny "Jak budować zaufanie społeczne?" z udziałem Alison Dilworth (Radca ds.Ekonomicznych, Ambasada USA w Warszawie).

Drugą część spotkania pn. Top500 Innovators Affiliate Brokerage Event otworzyła dyskusja z udziałem z udziałem min. Piotra Dardzińskiego (MNiSW). Topowicze oraz goście z CyberSec Hub prezentowali swoje technologie z obszarów cyberbezpieczeństwa, Internetu Rzeczy oraz inteligentnych materiałów. Podczas godzinnej sesji networkingowej obecni na wydarzeniu przedstawiciele 35 firm aktywnie nawiązywali kontakty z prelegentami. Pierwszy dzień zakończyły warsztaty kreatywne prowadzone przez Christophera Motta z Global Venture Forum oraz przedstawicieli Stowarzyszenia Top 500 Innovators.

W drugim dniu spotkania ponownie gościliśmy min. Piotra Dardzińskiego (MNiSW), który przewodniczył dyskusji na temat nowych inicjatyw w nauce i badaniach (doktoraty wdrożeniowe, NIT, Ustawa 2.0). Następnie Kinga Słomińska z FNP przedstawiła program Międzynarodowych Agend Badawczych. Spotkanie zakończyło się dyskusją na temat reformy statutu Stowarzyszenia, której przewodniczyła pani Katarzyna Dąbrowska z Funduszu PAFPIO oraz informacją na temat tegorocznego zlotu absolwentów.

Dziękujemy za wsparcie naszego wydarzenia współorganizatorowi: Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz partnerowi strategicznemu: Instytutowi Technicznemu Wojsk Lotniczych, a także wszystkim partnerom.

Fotorelacja ze spotkania dostępna jest na naszym FB:

Kalendarz polecanych wydarzeń - lista